Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.


Zawartość

Zawartość


Współpraca

Polskie Towarzystwo Psychologiczne

Polskie Towarzystwo Pedagogiczne

Fundacja   "Po Drugie " w Warszawie

Fundacja "PROESTERO" w Warszawie

Centrum Edukacji  Nauczycieli     

 w  Białymstoku

Suwalski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Suwałkach

Centrum Zdrowia Psychicznego "In Corde" dla osób z podwójną diagnozą Lubelskiego Stowarzyszenia Ochrony zdrowia Psychicznego w Lublinie

Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Karczewie

Schronisko dla Nieletnich i Zakład Poprawczy w  Warszawie-Falenicy

Centrum Edukacji Nauczycieli POTEST

Podziel się na mediach społecznościowych

To już  23 lata  jestem z WAMI !! 

   Od lipca 1997 roku moja firma proponuje Państwu szkolenia z zakresu profilaktyki, pomocy psychologicznej i psychoedukacji. Pozwalają one rozwijać i doskonalić zdolności oraz kształtować nowe umiejętności psychospołeczne z korzyścią dla siebie i własnej skuteczności w pracy zawodowej. W tym okresie w 469 szkoleniach uczestniczyło 8416 osób.

Byli to nauczyciele,wychowawcy,psycholodzy,socjoterapeuci,kuratorzy sądowi, pracownicy socjalni i inne grupy zawodowe. 
   W naszych kontaktach dawaliście Państwo i dajecie dowody, że prowadzone szkolenia są na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym i spełniają Państwa oczekiwania.
Jest to bardzo miłe i motywujące mnie do bardziej wytężonej pracy szkoleniowej.
   Programy kursów, treningów i warsztatów związanych z kreatywnym rozwojem dzieci, młodzieży i dorosłych tworzyłem w oparciu o wiedzę teoretyczną, własny rozwój osobisty, a także na bazie własnych doświadczeń zawodowych.
   Szkoła i jej codzienne problemy są mi bardzo bliskie z racji wieloletnich doświadczeń w pracy dydaktyczno-wychowawczej.
   Proponuję więc i zachęcam do uczestnictwa w warsztatach i treningach nauczycieli, wychowawców i studentów kierunków psychopedagogicznych, stawiających na rozwój osobisty i zawodowy.
Moje doświadczenia wynikające z pracy terapeutycznej przybliżyły mi również problemy polskich rodzin. 
   Współpraca rodziców i nauczycieli to niezbędny czynnik współczesnego wychowania.
   Szkolenia dotyczące tej tematyki kieruję do rodziców, psychologów, pedagogów szkolnych, wychowawców, terapeutów, kuratorów rodzinnych oraz studentów.
   Serdecznie zapraszam do współpracy Rady Pedagogiczne.
Jestem otwarty na propozycje dotyczące tematyki, formy, miejsca i czasu trwania spotkań. W ofercie znajduje się już kilka gotowych propozycji tematycznych.
   Uczestnicy wszystkich form szkolenia otrzymują materiały szkoleniowe oraz stosowne zaświadczenia ukończenia szkolenia. 
Zapraszam serdecznie do przeglądu ofert szkoleniowych i kontaktu !!
Wypełnij i wyślij  mailem  formularz  zgłoszeniowy na szkolenie.

 Bądź na bieżąco z aktualnościami i nowościami na mojej stronie i dowiedz się wszystkiego o  moich  ofertach bieżących   lub  specjalnych.

W dniu  8 grudnia 2016 roku uczestniczyłem w  Największym Kongresie dla Psychologów i Psychoterapeutów dla Dzieci i Dorosłych n.t. " Wielowymiarowość zmian cywilizacyjnychjako wyzwanie w psychologii" , organizowany w Warszawie przez  Forum Media

 

W dniu 6 maja 2017 roku  uczestniczyłem  w programie Telewizji Polskiej ABC "MODA NA RODZINĘ" poświęconemu uzależnieniom dzieci i młodzież oraz wpływu rodziny na te uzależnienia. Zapraszam  do obejrzenia odcinka 54. Link w załączeniu :

https://vod.tvp.pl/30011558/06052017

 

W dniu 20 maja 2017 roku uczestniczyłem w programie Telewizji Polskiej ABC " MODA NA RODZINĘ" poświęconemu agresji i przemocy wśród dzieci i młodzieży.

Zapraszam do obejrzenia odcinka 56.  Link w załączeniu:

https://vod.tvp.pl/30185388/odc-56

 

 

 

W dniu 25 pażdziernika 2017 roku  przeprowadziłem  3 godzinne szkolenie warsztatowe Rady Ośrodka w Schronisku dla Nieletnich i Zakładzie Poprawczym w Warszawie Falenicy n.t. " Budowanie zaufania i autorytetu wychowawcy/nauczyciela. "  W szkoleniu uczestniczyło 30 osób.

 

W dniu 9 listopada 2017 roku przeprowadziłem zajęcia seminaryjne z rodzicami uczniów Gimnazjum w Kałuszynie. W spotkaniu uczestniczyło ok. 80 osób.

 

W dniu 28 lutego 2018r. przeprowadziłem  2 spotkania seminaryjne z  nauczycielami  oraz rodzicami klasy  gimnazjalnej w Szkole Podstawowej nr. 373 im. I. J.Paderewskiego  w Warszawie.  W  spotkaniach  uczestniczyło  14 nauczyciel oraz 30  rodziców.

 

W dniu 16 marca 2018r. przeprowadziłem  szkolenie  warsztatowe z szefostwem i pracownikami firmy  ELANDOM SC  w Józefowie n.t.  "Anatomia konfliktu czyli jak osiągać porozumienie"

 

W dniu 19 kwietnia 2018 roku ukończyłem warsztaty metodyczne  " NARKOTYKI I NOWE SUBSTANCJE PSYCHOAKTYWNE- ZAGROŻENIA, ROZPOZNAWANIE  ZACHOWAŃ I ZASADY BEZPIECZEŃSTWA" , organizowane przez Fundację Bonum Humanum i Centrum Profilaktyki Społecznej w Milanówku.

 

W dniu 21 września 2018 roku uczestniczyłem w Ogólnopolskiej Konferencji dla Terapeutów n.t.:   "Artterapia jako skuteczna metoda pracy z dziećmi i młodzieżą", organizowanej w Warszawie przez Forum Media.

 

W dniu 7 grudnia 2018r. uczestniczyłem w Międzynarodowym Kongresie Psychologów i Psychoterapeutów Dzieci i Dorosłych n.t.: "Nowe koncepcje w Psychologii i Psychoterapii", organizowanym w  Warszawie , przez czasopismo "Psychologia w Praktyce"

 

W dniu 13 lutego 2019 r. przeprowadziłem seminarium dla studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Celestynowie n.t. " W teatrze codzinności czyli instrukcja świadomego życia"

 

W dniu 17 kwietnia 2019 r. przeprowadziłem superwizję  11 pracowników  personelu medycznego, terapeutycznego i socjalnego  Centrum Zdrowia Psychgicznego "In Corde" dla osób z podwójną diagnozą  prowadzone przez Lubelskie  Stowarzyszenie Ochrony Zdrowia Psychicznego Lublinie.

 

W dniu 13 maja 2019 r. przeprowadziłem superwizję  14 pracowników  personelu medycznego, terapeutycznego i socjalnego  Centrum Zdrowia Psychgicznego "In Corde" dla osób z podwójną diagnozą  prowadzone przez Lubelskie  Stowarzyszenie Ochrony Zdrowia Psychicznego Lublinie.

 

Wdniu 16 grudnia 2019r. przeprowadziłem szkolenie warsztatowe dla kadry poedagogicznej Schroniska dla Nieletnich i Zakładu Poprawczego w Warszawie-Falenicy n.t.:" Motywacja i odpowiedzialność". Obecne 34 osoby.

 

Od  4 lutego 2020 r do czerwca 2020r poprowadzę raz w miesiącu grupową  superwizję z nauczycielami szkół i warsztatów szkolnych Schroniska dla Nieletnich iZakł;adu Poprawczego w Warszawie-Falenicy . Obecne 14 osób

 

W dniu 12 lutego 2020r. przeprowadziłem wykład  na Uniwersytecie Trzeciego Wieku  w Karczewie n.t." Jak  kochać  dorosłe  dzieci" Obecnych 56 osób

 

Od września 2020r. wchodzę w skład zespołu trenerów Centrum Edukacji Nauczycieli POTEST. Zapraszam na moje webinaria przeznaczone dla psychologów i pedagogów szkolnych , nauczycieli i rodziców. Szczegóły na stronie www.edukacja.potest.pl  ZAPRASZAM !!


                   

 

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?