Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.


Zawartość


Współpraca

Polskie Towarzystwo Psychologiczne

Polskie Towarzystwo Pedagogiczne

Fundacja   "Po Drugie " w Warszawie

Fundacja "PROESTERO" w Warszawie

Centrum Edukacji  Nauczycieli     

 w  Białymstoku

Suwalski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Suwałkach

Niepubliczny Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w  Rejowcu

Podziel się na mediach społecznościowych

Bardzo  zachęcam do poznania mojej oferty tematycznej i programowej  proponowanych Państwu szkoleń.

Szkolenia warsztatowe mają na celu  nabywanie  kompetencji  i  doskonalenie  umiejętności  psychospołecznych w radzeniu  sobie  w   sytuacjach konfliktowych, w sytuacjach  trudnych i problemowych oraz kontroli i radzenia   sobie z  niechcianymi  uczuciami  i  stresem.

W programach  szkoleń  znajdziecie Państwo  możliwość  uzyskania  konkretnych  kompetencji  zawodowych na swoim stanowisku  pracy.

Każdy  program  szkolenia  uwzględnia  doskonalenie umiejętności   nawiązywania  i  utrzymywania  właściwych  relacji  interpersonalnych  z  osobami, które  są naszymi podopiecznymi  lub  klientami.

Jeśli zainteresujecie się Państwo tematyką szkolenia i jego programem  proszę  o  kontakt.                                                                                                             Istnieją  możliwości   weryfikacji  i  dopasowania  programu  do  Waszych  potrzeb. 

Miejsce  szkolenia należy  do  wyboru  Państwa. Dojadę w każde  proponowane przez  Was  miejsce.

 

Z A P R A S Z A M !!! 

W dniu 6 maja 2017 roku  uczestniczyłem  w programie Telewizji Polskiej ABC "MODA NA RODZINĘ" poświęconemu uzależnieniom dzieci i młodzież oraz wpływu rodziny na te uzależnienia. Zapraszam  do obejrzenia odcinka 54. Link w załączeniu :

https://vod.tvp.pl/30011558/06052017

 

W dniu 20 maja 2017 roku uczestniczyłem w programie Telewizji Polskiej ABC " MODA NA RODZINĘ" poświęconemu agresji i przemocy wśród dzieci i młodzieży.

Zapraszam do obejrzenia odcinka 56.  Link w załączeniu:

https://vod.tvp.pl/30185388/odc-56

 

 

 

W dniu 25 pażdziernika 2017 roku  przeprowadziłem  3 godzinne szkolenie warsztatowe Rady Ośrodka w Schronisku dla Nieletnich i Zakładzie Poprawczym w Warszawie Falenicy n.t. " Budowanie zaufania i autorytetu wychowawcy/nauczyciela. "  W szkoleniu uczestniczyło 30 osób.

 

W dniu 9 listopada 2017 roku przeprowadziłem zajęcia seminaryjne z rodzicami uczniów Gimnazjum w Kałuszynie. W spotkaniu uczestniczyło ok. 80 osób.

 

W dniu 28 lutego 2018r. przeprowadziłem  2 spotkania seminaryjne z  nauczycielami  oraz rodzicami klasy  gimnazjalnej w Szkole Podstawowej nr. 373 im. I. J.Paderewskiego  w Warszawie.  W  spotkaniach  uczestniczyło  14 nauczyciel oraz 30  rodziców.

 

W dniu 16 marca 2018r. przeprowadziłem  szkolenie  warsztatowe z szefostwem i pracownikami firmy  ELANDOM SC  w Józefowie n.t.  "Anatomia konfliktu czyli jak osiągać porozumienie"

 

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?